Geri İleri
  • ÜRÜNLER
  • PE 80 Doğal Gaz Boruları ve Ek Parçaları

Yüksek esneklikteki yapısıyla depreme dayanıklı şebeklerin değişmez ürünüdür. Üretimde, güvenilirliği dünyaca  kabul edilmiş olan firmalardan tedarik edilen PE 80 hammaddesi kullanılmaktadır.

 

Esen Plastik'te, laboratuvar ortamında araştırmalar ile desteklenen kaliteli ve hatasız ürünler üretmek esastır. Doğalgaz boruları üretiminde borunun et kalınlığı ve ovalliğini ultrasonik olarak test ederek hassas ölçü sınırları içerisinde kalmasını sağlayan üstün bir teknoloji kullanılmaktadır.

Teknolojik gelişmeler, yeni enerji kullanımı ile ilgili değişimleri ve doğalgaz tesisatı ile ilgili ihtiyaçları da gündeme getiriyor. Esen Plastik olarak uluslararası kalite standartlarında üretimle bu gelişim ve değişimleri doğal karşılıyor ve size Esen PE 80 Doğalgaz Boruları ve Ek Parçalarını sunuyoruz. Esen Plastik'te, laboratuvar ortamında araştırmalar ile desteklenen kaliteli ve hatasız ürünler üretmek esastır. Doğalgaz boruları üretiminde borunun et kalınlığı ve ovalliğini ultrasonik olarak test ederek hassas ölçü sınırları içerisinde kalmasını sağlayan üstün bir teknoloji kullanılmaktadır. Esen Plastik, TSE, ISO 9000 kalite güvence sistemleri paralelinde deneyimli uzman kadrosuyla ısıtma konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı çözmeye hazır.

Ayrıca laboratuarımız, kendi ürünlerimizin test ve ölçümlerini yapmakla kalmayıp tüm Türkiye’de bulunan plastik sektöründeki firmalara da hizmet vererek dünyanın her yerinde geçerli olan akredite rapor verme yetkisine sahiptir.